Majtki chłonne Wearever to doskonała bielizna chłonna do noszenia przez cały dzień. Sprawdź zalety oferowanych przez nas majtek chłonnych.

Bielizna chłonna jak zwykła bielizna

Dla kogo majtki chłonne?

Majtki chłonne Wearever przeznaczone są dla osób cierpiących na nietrzymanie moczu (inkontencję).

W ofercie dostępne są zarówno modele na lekkie nietrzymanie moczu z chłonnością do 150 ml, na średnie nietrzymanie moczu do 300 ml oraz na duże nietrzymanie moczu - z chłonnością maksymalną aż do 600 ml.

Bielizna chłonna Wearever przeznaczona jest do codziennego użytku - jak zwykła bielizna. Z tego względu jest wybierana przez osoby zarówno młodsze (np. by zapewnić sobie doraźny komfort podczas uprawiania sportu, wycieczek, itp.) jak i przez osoby starsze szukające komfortu na co dzień.

Unikalna wkładka Unique-dri®

Dodatkowa wodoszczelna warstwa zewnętrzna zapobiegająca wyciekom.

Unique-dri® - Unikalna wkładka wchłania i zatrzymuje płyn. Włókna antybakteryjne zmniejszają wydzielanie nieprzyjemnych zapachów.

Poliestrowa wyściółka odprowadza wilgoć z dala od ciała.

Wkładka chłonna w majtkach chłonnych
Oszczędności dzięki majtkom chłonnym

Duże oszczędności

Majtki chłonne możesz prać aż 200 razy - jak zwykłą bieliznę.

Majtki chłonne nie tracą swoich właściwości chłonnych jeśli są prawidłowo prane i suszone.

W odróżnieniu od produktów jednorazowych, zabudowanych pieluchomajtek - majtki chłonne Wearever możesz nosić przez cały dzień. 

Zakładając, że koszt majtek chłonnych to 100 zł, a cykl prania to 200 razy, to koszt jednego użycia bielizny Wearever wynosi zaledwie 50 groszy. 

Zgoda na pliki cookie